Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
312
20.06.2010, 10:51
z tego co mi wiadomo drukarnia z siedzibą na Płk. Dąbka zatrudnia od zaraz, pracowałem tam w zeszłe wakacje, stawka 6,5 w tygodniu /h i 8zl/h w weekend, po 8h dziennie.
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91