Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
Od: 10.2003
Skąd: IE
Offline
#
16758
20.06.2010, 10:39
WISŁAZWE
napisał(a):
1q2
Tak, będę wszystko zgrywał na pendrivy bo chcę przeinstalować system, rozumiem, że wtedy kiedy się będę w to bawił ( przeinstalowanie) mam wybrać opcję o utworzeniu jeden partycji z tych dwóch
Bo teraz mam niby 4 partycję, a chce mieć 2 dobrze to rozumuję
najpierw musisz je usunąć a póżniej z niepodzielonego obszaru robisz jedną
ale czy jest sens robić z całego dysku partycje systemową
no chyba, że jest to mały dysk
Hudy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hudy
Znajdź inne posty napisane przez Hudy