Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16758
Stary 20.06.2010, 10:39
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
1q2
Tak, będę wszystko zgrywał na pendrivy bo chcę przeinstalować system, rozumiem, że wtedy kiedy się będę w to bawił ( przeinstalowanie) mam wybrać opcję o utworzeniu jeden partycji z tych dwóch
Bo teraz mam niby 4 partycję, a chce mieć 2 dobrze to rozumuję
najpierw musisz je usunąć a póżniej z niepodzielonego obszaru robisz jedną
ale czy jest sens robić z całego dysku partycje systemową
no chyba, że jest to mały dysk
Odpowiedz cytując