misiek007 napisał(a):

|
choziaż Evil ma takie same zdanie na tym forum jak ja...odpadniemy z pucharow i dopiero kupimy kogos...ład nie sie zapowiada...niby ma byc do srody srodkowy obronca ale wiadomo co to za eksperyment do nas przyjdzie glowa odszedl i nie wiadomo czy wyjdziemy na tym transferze chociaz na 0.
|
Kolejny malkontent. I to prawdopodobnie z gimnazjum. Chłopcze - wakacje są niedługo, idź pograć w piłkę i nie wylewaj swoich frustracji na forum. Dlaczego z góry zakładasz, że będzie to nieudany transfer? Faktem jest, że Głowackiego zastąpić ciężko, ale nawet nie wiesz, kto ma zostać nowym zawodnikiem, a z góry określasz go "eksperymentem". Trochę wiary i dystansu...
