Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25495
Stary 20.06.2010, 09:45
misiek007 napisał(a):Wyświetl post
choziaż Evil ma takie same zdanie na tym forum jak ja...odpadniemy z pucharow i dopiero kupimy kogos...ład nie sie zapowiada...niby ma byc do srody srodkowy obronca ale wiadomo co to za eksperyment do nas przyjdzie glowa odszedl i nie wiadomo czy wyjdziemy na tym transferze chociaz na 0.
Kolejny malkontent. I to prawdopodobnie z gimnazjum. Chłopcze - wakacje są niedługo, idź pograć w piłkę i nie wylewaj swoich frustracji na forum. Dlaczego z góry zakładasz, że będzie to nieudany transfer? Faktem jest, że Głowackiego zastąpić ciężko, ale nawet nie wiesz, kto ma zostać nowym zawodnikiem, a z góry określasz go "eksperymentem". Trochę wiary i dystansu...
Odpowiedz cytując