Wyświetl pojedynczy post
misiek007
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25493
Stary 20.06.2010, 09:35
choziaż Evil ma takie same zdanie na tym forum jak ja...odpadniemy z pucharow i dopiero kupimy kogos...ład nie sie zapowiada...niby ma byc do srody srodkowy obronca ale wiadomo co to za eksperyment do nas przyjdzie glowa odszedl i nie wiadomo czy wyjdziemy na tym transferze chociaz na 0.
MISIEK
Odpowiedz cytując