Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10928
Stary 20.06.2010, 09:22
Optymalnym miejscem dla gości jest ich stare miejsce na E (czyli według nowych oznaczeń C5 i część C4), tylko jeden bufor, trudniej tam coś zniszczyć, trudniej stamtąd rzucać niż z narożnika.

A temat gości na A chyba tylko jakiś poroniony pomysł który nie może być brany na serio, kurde, dajcie spokój
Odpowiedz cytując