Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5947
Stary 20.06.2010, 09:08
Panowie i Panie koniec pisania dyrdymałów i spierania się o intencje/możliowści/chęci innych użytkowników. Ma być tylko o polityce transferowej - wątpliwości wyjaśniajcie sobie na privach
Odpowiedz cytując