Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10926
Stary 20.06.2010, 02:52
Krzeselka to najmniejszy problem, jak dla mnie sa ok, wiadomo bylo ze bede sie roznic, nawet gdyby zamowienie bylo ok, to wezcie na poprawke ze krzeselka na E sa 1. brudne 2. starsze i nie da sie wyprodukowac identycznych kolorow. A ze minimalnie roznia to mi nie przeszkadza.

Co do wzoru na Ai B, to zadnych napisow, w ostatecznosci widizalbym tam tylko napis "KRAKOW", lecz to jest raczej skomplikowane do zrobienia, bo jest piec sektorow, a liter szesc...
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując