|
Ale o czym Wy dyskutujecie - prawie każdy kto przejdzie do Wisły,Lecha,Legii będzie mówił to samo, że przechodzi do najlepszego klubu w PL a już dyskusja który to klub jest najlepszy...Dajmy sobie spokój.
Z transferami to jest tak że można je oceniać dopiero po kilku miesiącach...ale niewątpliwie Legia stara się - na papierze to wygląda nieźle.Amica na razie przyczajona ale oczywistym jest że będzie kilka 'grubych' jak na naszą ligę transferów.
My...na dziś jedno potencjalne wzmocnienie i 3 realne osłabienia...co będzie dalej tego nie wie nikt - ktoś przyjdzie ale kto i za ile to ciężko powiedzieć.
Generalnie to okienko może być największym okienkiem w kwestii wydatków w historii naszej ligi.
|