|
W najbliższym czasie ma wyjść trzeci teledysk promujący Mixtape Prosto 600V (po I żeby było normalnie i Steady frontin) do kawałka VNM'a - Zrób to. Zajebisty numer, jaram się i czekam na klip. (zdaje mi sie ze ta piosenka byla juz wczesniej na mikstejpie vnma (?)
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|