Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 19.06.2010, 23:13
Zgodnie z obietnicą złożoną wczoraj moderatorom forum oraz sobie samemu po mojej obszernej wypowiedzi dałem jeden dzień na polemikę oraz nie będę odpowiadał na następujące po moim posty. Także na posta PvD, w którym przedstawia on swoją wersję zdarzeń sprzed kilku lat, która nie do końca odpowiada temu co zdarzyło się z mojej perspektywy - o czym także w bezpośredniej rozmowie jakiś czas temu mu wspomniałem.

Dodam jeszcze, że zgadzam się ze wszystkimi, którzy twierdzą, że taki konflikt nie służy ani SKWK, ani TWSD, ani przede wszystkim Wiśle.

Czas pokaże jak to się wszystko dalej potoczy.

Zapraszam do nowego miejsca, gdzie można dyskutować o Aktualnych pracownikach Wisły Kraków: prezes, marketing .............. Trzymanie się tematu dyskusji wyrażonego w tytule będzie pilnowane skrupulatnie.