Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16756
Stary 19.06.2010, 23:10
rafil napisał(a):Wyświetl post
tak z ciekawości - dlaczego kac nazywany jest zarówno syndromem dnia następnego jak i poprzedniego? bo to dobra różnica jest
Następnego bo występuje w dzień następny po chlaniu a poprzedniego bo jest efektem dnia poprzedniego

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Pytanie komputerowe:
mianowicie ostatnio podłączyłem dodatkowy dysk do komputera i teraz mam tak- c,d,g,h. Miałem na początku c,d.
Teraz pytanie czy istnieje możliwość aby dysk c i d tworzyły w sumie jeden czyli np: c, a dysk g,h tworzyły drugi np:g.

Chodzi mi o połączenie żeby nie było ich aż 4 tylko 2.
Skomplikowanie to napisałem, ale myślę, że wiecie o co chodzi.
Oczywiście jest taka możliwość.Rozumiem że z 2 partycji starego dysku, chcesz zrobić jedną.Choćby programem Partition Magic to zrobisz, natomiast najpewniej będziesz musiał przenieść z tych partycji wszystko na nowy dysk bo utracisz dane podczas 'scalania' dysku.
Pytanie też na którym dysku masz windowsa zainstalowanego.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 20.06.2010 o godz. 00:24.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując