Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10918
Stary 19.06.2010, 22:42
Ciężko powiedzieć jak to by się wszystko komponowało
Goście na górze A to natomiast kpina ale mam taką nadzieje że ludziom ze stowarzyszenia uda się przekonać do zmiany tej decyzji bo tu argumentacja jest prosta i wiadomo że sektor tam umiejscowiony będzie ze szkodą dla całego stadionu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując