|
Ciężko powiedzieć jak to by się wszystko komponowało
Goście na górze A to natomiast kpina ale mam taką nadzieje że ludziom ze stowarzyszenia uda się przekonać do zmiany tej decyzji bo tu argumentacja jest prosta i wiadomo że sektor tam umiejscowiony będzie ze szkodą dla całego stadionu.
|