Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10917
Stary 19.06.2010, 22:34
Zdecydowanie wystarczy już wzorów na naszym stadionie. Jeszcze jeden wzór i będzie to wszystko wyglądało niepoważnie, a chyba nie chcielibyśmy się stać obiektem drwin. Jestem za jednolitą w barwach trybuną AB.
Odpowiedz cytując