Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
Od: 12.2005
Offline
#
10917
19.06.2010, 22:34
Zdecydowanie wystarczy już wzorów na naszym stadionie. Jeszcze jeden wzór i będzie to wszystko wyglądało niepoważnie, a chyba nie chcielibyśmy się stać obiektem drwin. Jestem za jednolitą w barwach trybuną AB.
Czarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Czarny
Znajdź inne posty napisane przez Czarny