|
No to ja Ci życzę, piłkarski ekspercie, ekscytowania się meczami Włochów z Niemcami, Interu z Bayernem a na deser Odry z Arką (ale dopiero jak odejdzie Tshibamba). Piłka jest sportem bo wygrywają niekoniecznie faworyci (mocniejsi papierowo). Ale z biegiem czasu, dla takich ekspertów - koneserów jak Ty, pewnie futbolowa centrala pod kierownictwem np Beckenbauera wymyśli coś abyś mógł oglądać jedynie słuszną kopaninę.
|