Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 19.06.2010, 22:30
No to ja Ci życzę, piłkarski ekspercie, ekscytowania się meczami Włochów z Niemcami, Interu z Bayernem a na deser Odry z Arką (ale dopiero jak odejdzie Tshibamba). Piłka jest sportem bo wygrywają niekoniecznie faworyci (mocniejsi papierowo). Ale z biegiem czasu, dla takich ekspertów - koneserów jak Ty, pewnie futbolowa centrala pod kierownictwem np Beckenbauera wymyśli coś abyś mógł oglądać jedynie słuszną kopaninę.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując