Kuba napisał(a):

Ja myślałem o identycznym układzie jak na D tylko bez gwiazdy
pojawiały się też pomysły z identycznym układem z godłem Krakowa i Polski
|
Zapewne bedzie i tak jak sobie to zaplanujecie. Jesli jednak zdecydujecie sie robic cos z godlami to wypada wiedziec ze godlo Polski zawiera sie w godle Krakowa.
Jako jedyne miasto w Polsce mozemy uzywac godla panstwowego w godle miasta.