Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10912
Stary 19.06.2010, 21:41
Według mnie nie ma szans na gości na sektorze "A", przecież wiązałoby się to dla klubu z dużymi kosztami. Tam bd jedne z najdroższych wejściówek, jeszcze w dodatku przy Loży ViP. Goście powinni być w okrąglaku lub w trybunie południowej.
I tak w ogóle to najlepiej byłoby jakby forum trochę przycichło a nie napinało się teraz, bo puści ktoś jakąś plotkę jeden czy drugi i od razu wielka wrzawa i chęć urwania głowy niektórym
Odpowiedz cytując