A mi się wydaje że po prostu klub może coś kombinować by nie wpuszczać na jakiś czas gości. Wiadomo że teraz przy niskiej pojemności stadionu każde sprzedane miejsce jest warte, już nie mówiąc o kosztach dodatkowej ochrony itp. Wisła zgłosi do PZPN prośbę o nie wpuszczanie kibiców gości na rundę jesienną, ponieważ planowany sektor gości ma znajdować się na trybunie A. Sprawa wykończenia wschodniej pewnie się przedłuży, więc całą rundę klub będzie miał "spokój" z gośćmi. Gdy na wiosnę cały stadion będzie już wykończony, sektor gości "wróci" na E.
No chyba że to teoria spiskowa, a jakieś wspaniałe inteligentne osoby faktycznie zadecydowały że goście będą na A
