Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16753
Stary 19.06.2010, 21:32
mam taka zwykła kamerke usb do skeypa ,zainstalowana wraz ze sterownikami dziala bez zarzutu jak wejde na jej ikonke VIDEOCAP za to za nic nie chce ruszyć na SKEYPE grzebałem w ustawieniach skeypa ,dawalem na domyślne urządzenie ,i na usb kamera i nic nie chce ruszyc ,pomoże ktoś?
Odpowiedz cytując