|
mam taka zwykła kamerke usb do skeypa ,zainstalowana wraz ze sterownikami dziala bez zarzutu jak wejde na jej ikonke VIDEOCAP za to za nic nie chce ruszyć na SKEYPE grzebałem w ustawieniach skeypa ,dawalem na domyślne urządzenie ,i na usb kamera i nic nie chce ruszyc ,pomoże ktoś?
|