morgenes napisał(a):

|
Zgadzam się w 100%, niektórzy z Was mają dziwną hierarchię problemów... chcą nam wpakować obcych na A a Wy się emocjonujecie odcieniami niebieskiego...
|
Gadaniem na forum tego nie załatwisz więc rozmawiać mozna o wszystkim oczywiście w pewnych granicach, poza tym temat sektora się dopiero pojawił parę godzin temu
Ja chciałby m się dowiedzieć któż taki mądry i kto to wymyślił z tym sektorem gości na głównej.