Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10905
Stary 19.06.2010, 21:08
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się w 100%, niektórzy z Was mają dziwną hierarchię problemów... chcą nam wpakować obcych na A a Wy się emocjonujecie odcieniami niebieskiego...
Gadaniem na forum tego nie załatwisz więc rozmawiać mozna o wszystkim oczywiście w pewnych granicach, poza tym temat sektora się dopiero pojawił parę godzin temu

Ja chciałby m się dowiedzieć któż taki mądry i kto to wymyślił z tym sektorem gości na głównej.
Odpowiedz cytując