Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10903
Stary 19.06.2010, 20:47
pewnie w poniedziałek wyjdzie info, że goście w okrąglaku będą
jakoś nie chce mi się wierzyć w to co tu czytam
to wszystko wygląda jakby ktoś projektował coś na od*******
ktoś to podpisze i idzie dalej a dopiero po jakimś czasie nanoszone są poprawki
prawie pełen profesjonalizm
aż strach co będzie jak już wejdą kibice na wschodnią
Odpowiedz cytując