|
pewnie w poniedziałek wyjdzie info, że goście w okrąglaku będą
jakoś nie chce mi się wierzyć w to co tu czytam
to wszystko wygląda jakby ktoś projektował coś na od*******
ktoś to podpisze i idzie dalej a dopiero po jakimś czasie nanoszone są poprawki
prawie pełen profesjonalizm
aż strach co będzie jak już wejdą kibice na wschodnią
|