Gra Danii w obronie to wstyd! Zprezentowali jedną bramkę Kamerunowi zabawą przed bramką, a gdyby nie pech, to Eto stzreliłby 2 w identycznych okolicznościach. Inteligentny człowiek uczy sie na swoich błędach a obrońcy Danii powielili swój błąd....
Ale mecz może się podobac, trochę strzałów itd. Ja kibicuje Danii
