Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10891
Stary 19.06.2010, 19:17
Tylko nie róbcie wiochy z tymi wzorami na każdej trybunie.
Długo mówione było, że Gwiazda na D wystarczy. trybuna fanatyczna wyróżniona, ok. Później doszedł wzór na C, z przymrużeniem oka ładnie się będzie komponował z całą resztą, ale JAKIKOLWIEK WZÓR na trybunie A i B lub E to będzie typowe obżarstwo bez umiaru. Już o malowaniu nie wspomnę...
Proszę Was.
Odpowiedz cytując