Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10890
Stary 19.06.2010, 19:11
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Barierki na Legii idą na całej długości rzędu tak że można je zespalać z balustradami przy schodach a u nas z tego co widzę to barierki są montowane w 3-krzesełkowych pakietach więc nie są jednym elementem na całej długości rzędu więc po co zespalać je z balustradami
Z dwóch powodów
- estetyka, zobacz jak to wygląda http://http://www.stadionwisly.info/fotorelacje_z_budowy/2010-06-18
lina z legi juz nie bede załaczał.

- zobacz barierki wychodzą z krzesełek i są pod kątem wiec nie zespolone wystaja i nie jeden kibic się nadzieje na nie wchodząc do rzędu.
Odpowiedz cytując