crazykaro napisał(a):

Barierki na Legii idą na całej długości rzędu tak że można je zespalać z balustradami przy schodach a u nas z tego co widzę to barierki są montowane w 3-krzesełkowych pakietach więc nie są jednym elementem na całej długości rzędu więc po co zespalać je z balustradami
|
Z dwóch powodów
- estetyka, zobacz jak to wygląda
http://http://www.stadionwisly.info/fotorelacje_z_budowy/2010-06-18
lina z legi juz nie bede załaczał.
- zobacz barierki wychodzą z krzesełek i są pod kątem wiec nie zespolone wystaja i nie jeden kibic się nadzieje na nie wchodząc do rzędu.