|
Czemu miasto wzbrania się przed umiejscowieniem sektora gości na E to nie rozumiem. Wisła powinna się nie godzić na sprzedawanie najdroższych miejsc po najniższej cenie. Poza tym nikt nie będzie chciał wynająć skyboxa w miejscu gdzie jakaś dzicz z jakiegoś zaściankowego klubu będzie mu śpiewała pod oknem obraźliwe przyśpiewki - czyli kolejna strata kasy. Jak w ogóle przyjezdnych można umieścić na głównej trybunie koło loży vipowskich? Wisła powinna mieć coś do powiedzenia w tej sprawie. Od tego rozwiązania znacznie lepsze jest poprzednie z przyjezdnymi w rogu C
|