Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2429
Stary 19.06.2010, 18:48
outbreak napisał(a):Wyświetl post
@fialo
Ofc zaczely sie wysmiewki z Lobo, ale to juz nie zaskakuje.
Akurat on w skrócie prezentował się chyba najlepiej- no ale tradycyjne "wsparcie" kibiców musi być tylko czekam jak i on zacznie fuckami wywijać
Odpowiedz cytując