Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2429
19.06.2010, 18:48
outbreak
napisał(a):
@
fialo
Ofc zaczely sie wysmiewki z Lobo, ale to juz nie zaskakuje.
Akurat on w skrócie prezentował się chyba najlepiej- no ale tradycyjne "wsparcie" kibiców musi być
tylko czekam jak i on zacznie fuckami wywijać
tragez88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tragez88
Znajdź inne posty napisane przez tragez88