|
Myślę, że sporo osób dopisałoby się z przyjemnością do tego wątku i podziękowało Arkowi za lata gry dla Białej Gwiazd,y ale zwyczajnie nie czyta dokładnie forum i nie wie o istnieniu takiego tematu.
Może udałoby się link do tego wątku gdzieś na główną stronę wrzucić? Co myślicie o tym Panowie szefowie?
Jak zbierze się sporo takich wpisów, można rzeczywiście będzie to gdzieś wydrukować i przekazać Arkowi na jego meczu pożegnalnym na nowym stadionie, o którym wspominał Basałaj.
|