Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 19.06.2010, 18:36
Myślę, że sporo osób dopisałoby się z przyjemnością do tego wątku i podziękowało Arkowi za lata gry dla Białej Gwiazd,y ale zwyczajnie nie czyta dokładnie forum i nie wie o istnieniu takiego tematu.

Może udałoby się link do tego wątku gdzieś na główną stronę wrzucić? Co myślicie o tym Panowie szefowie?

Jak zbierze się sporo takich wpisów, można rzeczywiście będzie to gdzieś wydrukować i przekazać Arkowi na jego meczu pożegnalnym na nowym stadionie, o którym wspominał Basałaj.
Odpowiedz cytując