|
Nie tak dawno nie wyobrażano sobie by boiska były kilka metrów od trybun ,nie mieściło się w głowie by zrezygnować z wysokich ogrodzeń(Legia chyba miała najwyższe na świecie).
Przyjdzie czas bez buforów.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|