kosaTS napisał(a):

Chyba żartujesz
|
W tym problem, że nie. Oni śpiewali przez cały mecz, a my mimo przewagi liczebnej naprawdę bieda. Na palcach jednej ręki można było wyliczyc tych, którzy mieli jakąkolwiek chęć kibicowania. Ale oczywiście przed meczem wielka napinka, jakiego to młynu nie zrobimy, przejmujemy stadion, bla,bla,bla..