|
Nie, to chyba nie jest możliwe, to byłaby jakaś patologia umysłowa normalnie... nie znam stadionu, na którym takie dobre i drogie miejsca oddawane by były przyjezdnym. Mam nadzieję, że to pomyłka...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|