Cytat:
|
mozna wyjac ptaka i sie odlac na glowy siedzace pietra nizej..
|
Nie mogę się powstrzymać ze śmiechu jak to przeczytałem
Ptaka jak ptaka, dupke wystawić to i nasrać można
Ani przyjezdni na górze, ani na dole "only" nie wchodzą w grę. To może góra + dół? Tylko właśnie, tak jak ktoś wspomniał, najlepsze, najdroższe miejsca zajęte przez przyjezdnych.
Jedyną opcją dla kibiców gości jest E, tam gdzie było. Odpowiednio wysoka siatka, płot oddzielający, nawet buforów nie trzebaby było. Mam nadzieję, że ktoś sobie robi jaja (i nie myśle tu o naszym ekspercie)