Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10875
Stary 19.06.2010, 18:00
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
O to już widze naszych kibiców siedzacych na dolnym pietrze w meczu z lechem, arka czy cracovią
Też sobie nie wyobrażam!
Odpowiedz cytując