Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10872
Stary 19.06.2010, 17:31
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli chodzi o wzór na A i B-na dzień dzisiejszy nic oficjalnie nie wiemy......sadzę jednak że to nie będzie stanowiło wiekszego problemu niż dostarczenie wiekszej ilości krzeselek białych.(tak wiec technicznie to nie problem, przypuszczam że wiekszym "problemem" będzie zmiana aneksem ilości danych krzesełek w umowie
Jeżeli chodzi o ilość rzędów, to oprócz tego co jest teraz zamontowane jest jeszcze do montażu ostatni rząd krzesełek które maja inną konstrukcję , (będa montowane na ostatnim stopniu a nie do czoła stopnia jak cała reszta), stąd ich montaz odbędzie sie na końcu.
Jeżeli chodzi o sektor dla "gości" będzie on na starej trybunie A.
Jezeli chodzi o kolejnośc montażu krzesełek ,to prace bedą toczone równolegle na poziomie I oraz poziomie II.Czyli kończymy na górnym sektorze niebieskie, zakładamy białe, poźniej czerwone w między czasie inna ekipa zaczyna proces montażu na dole w tej samej kolejności.
czy macie zlecenie na montaż jednego rzędu krzesełek na D i E bo tam tez na ostatnim stopniu nie ma krzesełek a w projekcie jest?
Odpowiedz cytując