Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 19.06.2010, 17:29
Dzięki Arek, za Twój wkład w grę, za promowanie Wisły na arenie międzynarodowej (krajowej to oczywista oczywistość), za wszystkie mistrzostwa, puchary, wygrane mecze, zdobyte punkty. Dziękujemy Kapitanie.
Odpowiedz cytując