Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10867
Stary 19.06.2010, 17:23
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Sektor dla gości na A!!!!!!!!
Czy to nie pomyłka czasami!!
Takie mam informacje, że właśnie tam odbędzie sie montaż pod "specjalnym" nadzorem.........ścislej rzecz biorąc na górnym piętrze starego sektora A -od strony "okrąglaka".Pytasz-odpowiadam.
Odpowiedz cytując