Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25476
Stary 19.06.2010, 17:21
misiek007 napisał(a):Wyświetl post
upośledzeni to wy jesteście! nie powiedzialem zlego slowa na was a wy na mnie :/ myślicie ze chce źle dla wisły...przeciez każdy racjonalnie myslacy czlowiek mowi ze tej druzynie sa potrzebne wzmocnienia!! nawet łukasz garguła w ostatnim wywiadzie o tym wspomniał ze wisla potrzebuje wzmocnien!! wspomnicie moje slowo ze jak zespol ni zostanie wzmocniony a my zostaniemy z 2, czy 3 napastnikami i kowalskim w obronie to zobaczycie jak to sie skonczy....
Ale to wcale nie znaczy, że chcemy słuchać jak Ty się męczysz psychicznie, gdy nie widzisz rewelacji transferowych. Zajmij się swoim życiem, a na rozliczenia poczekaj przynajmniej do 1 lipca. Mi osobiście taka polityka jaka teraz jest, bardzo odpowiada. Legia pożegnała połowę składu, pracowali nad transferami już pół roku temu i doskonale wiedzieli kogo kupią. Nam transfery są potrzebne, a Legii niezbędne. I proszę nie mylić tych pojęć, bo później takie użalania nad sobą, nie mają sensu.

Odpowiedz cytując