Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25475
Stary 19.06.2010, 17:14
misiek007 napisał(a):Wyświetl post
upośledzeni to wy jesteście! nie powiedzialem zlego slowa na was a wy na mnie :/ myślicie ze chce źle dla wisły...przeciez każdy racjonalnie myslacy czlowiek mowi ze tej druzynie sa potrzebne wzmocnienia!! nawet łukasz garguła w ostatnim wywiadzie o tym wspomniał ze wisla potrzebuje wzmocnien!! wspomnicie moje slowo ze jak zespol ni zostanie wzmocniony a my zostaniemy z 2, czy 3 napastnikami i kowalskim w obronie to zobaczycie jak to sie skonczy....
Już mi się kur*a nawet nie chce komentować tego co Ty piszesz. Proszę Cię jedynie, że nie "wisła" tylko Wisła, nie "łukasz garguła" tylko Łukasz Garguła. Gdzie są moderatorzy

Żeby nie było, że po za tematem. Zwariować można:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
http://www.futbol.pl/artykul/87329.html
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Billy : 19.06.2010 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując