misiek007 napisał(a):

|
upośledzeni to wy jesteście! nie powiedzialem zlego slowa na was a wy na mnie :/ myślicie ze chce źle dla wisły...przeciez każdy racjonalnie myslacy czlowiek mowi ze tej druzynie sa potrzebne wzmocnienia!! nawet łukasz garguła w ostatnim wywiadzie o tym wspomniał ze wisla potrzebuje wzmocnien!! wspomnicie moje slowo ze jak zespol ni zostanie wzmocniony a my zostaniemy z 2, czy 3 napastnikami i kowalskim w obronie to zobaczycie jak to sie skonczy....
|
Już mi się kur*a nawet nie chce komentować tego co Ty piszesz. Proszę Cię jedynie, że nie "wisła" tylko
Wisła, nie "łukasz garguła" tylko
Łukasz Garguła. Gdzie są moderatorzy
Żeby nie było, że po za tematem. Zwariować można:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
http://www.futbol.pl/artykul/87329.html