Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10861
Stary 19.06.2010, 16:22
Okablowanie swoją drogą. Widząc to w jaki sposób się oszczędza na naszym stadionie można dojść do dość logicznego wniosku odnośnie telebimu. Czekają na możliwość kupienia telebimu na raty 30x 0% i najlepiej z ceną bez VAT (vide mediamarkt) , może się kiedyś doczekają.

Teraz zupełnie na poważnie. Wie ktoś z Was czy jest jakiś telebim wybrany, jego wymiart etc. Czy to dopiero się okaże przy przetargu na IT (chyba że coś przegapiłem).

Odległość trybun od boiska taka jaka będzie na naszym estadio nie powinna walić po oczach. Jeżeli A/B było 15 m. od boiska to nawet tego się nie 'odczuwało'. Także pozostanie nam doping na całą koparę!!! a nie przejmowanie się głupotami.
Odpowiedz cytując