Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
10858
19.06.2010, 16:01
było ponad 15 metrów..
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?...20070506151646
z drugiej strony było kilka metrów więcej..
Dagobert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dagobert
Znajdź inne posty napisane przez Dagobert