|
Nie rozumiem tego, czemu na tym forum nie prowadzi się ściślejszej moderacji? Za głupie gadanie czy objawy schizofrenii od razu powinien być tygodniowy ban, nie mówię, że ja tutaj jestem ostoją mądrości której nic głupiego się mówić nie zdarza, ale czytając co po niektórych to nóż w kieszeni się otwiera...Jest tutaj przecież cała masa ludzi o całkiem różnych, ale sensownych poglądach, a ginie to w słowotoku dzieci neo płaczących co okienko nad "parszywym losem" swojego klubu...
|