misiek007 napisał(a):

|
nie kibicuje legii nie nawidze jej...podałem wam tylko taki przykład...i wcale nie placze tylko chce przestrzedz przed kolejna wpadka w pucharach...wisla nie moze kupowac zaodnikow za "piec dwunasta" bo źle na tym wyjdzie...takie jest moje zdanie potrzebujemy 5-6 wzmocnien nie mowiac o bramkarzu zeby awansowac do fazy grupowej Ligi europejskiej...
|
Przeciez bramkarza juz mamy no chyba ze Ty chcesz Casijasa czy Bufona no to sorry. Placzesz jak dziecko ktoremu matka wziela zabawke bo sie na dywan sfajdolilo, co Ty myslisz ze Kasperczak czy Basalaj tego nie wie? na wysokie transfery gotowkowe nas nie stac( no chyba ze sypniesz kasa) wiec trzeba czeka na zawodnikow dobrych ktorych nie wziely bogatsze kluby ot cala filozofia.
No ale przeciez Ty wybralbys oferte Wisly z 250 tys euro rocznie a nie np Barcelony z 500 tys eurasow.