Wyświetl pojedynczy post
sqbi
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10854
Stary 19.06.2010, 14:09
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Skoro kamery telewizyjne mogą być także na wschodniej dla np. drugiej stacji telewizyjnej to napis mógłby być też na trybunie zachodniej którą ten drugi nadawca może pokazywać. Choć dla mnie to kompletnie obojętne czy napis na zachodniej będzie czy nie.
W telewizji to ma być widać kibiców na stadionie a nie puste krzesełka z napisem

Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że zrobią krzesełka na A/B kolorystycznie identyczne jak na C - tylko bez żadnych napisów.Wtedy zachowamy jakąś symetrię na stadionie.
To by było chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Kolorystyka - OK, napisy - NIE.
Odpowiedz cytując