morgenes napisał(a):

wróciłem ze sparingu i tak na gorąco dwa spostrzeżenia:
1. Nie mamy praktycznie w ogóle skrzydeł, Łobo słabiutko, Pietia jeszcze gorzej
2. Singlar bez porównania lepszy niż ten Alemao.
Aha. Przed Gułą jeszcze dłuuuuga droga do formy....
|
A to był pierwszy sparing po miesięcznej przerwie...