Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2410
Stary 19.06.2010, 13:13
Z informacji podanych na SKWK Boguski ma tylko jakiś drobny uraz i w poniedziałek udaje się do Zakopanego.
Za tym samym źródłem, Pawełek na razie zostaje w Krakowie i się rehabilituje. Do Zakopanego jadą Jarosiński, Kurto i nasz nowy bramkarz
Odpowiedz cytując