blackluk napisał(a):

|
Co to za głupi tok rozumowania, to Singlarai Burlige też wywalmy jak uda sie ściągnąć lepszego obrońcę, przecież żal im płacić. Singlar jest dobrym obrońca i on będzie grał ale musi mieć zmiennika.
|
Troszkę źle mnie zrozumiałeś. Zawodnicy rezerwowi są też po to, żeby robić konkurencję na danej pozycji i również walczyć o miejsce w składzie. Ten cały Alemao wg. mnie niczego pozytywnego do drużyny nie wniesie. Przykład Mariusza Jopa, który ewidentnie nie poradził sobie w Wiśle.