Wyświetl pojedynczy post
misiek007
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25460
Stary 19.06.2010, 12:42
nie kibicuje legii nie nawidze jej...podałem wam tylko taki przykład...i wcale nie placze tylko chce przestrzedz przed kolejna wpadka w pucharach...wisla nie moze kupowac zaodnikow za "piec dwunasta" bo źle na tym wyjdzie...takie jest moje zdanie potrzebujemy 5-6 wzmocnien nie mowiac o bramkarzu zeby awansowac do fazy grupowej Ligi europejskiej...
MISIEK
Odpowiedz cytując