Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25459
Stary 19.06.2010, 12:41
Legia moze sie i zmacnia ale nikt nie moze byc pewnym ze to beda wzmocnienia do 1 skladu moze sie okazac ze to nie wypaly! A Wisla jeszcze sie wzmocni wierze w to! Alemao raczej pojedzie do domu bo nie zachwyca
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując