Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25457
Stary 19.06.2010, 12:38
misiek007 napisał(a):Wyświetl post
popatrzcie na wzmocnienia legii...jak tak dalej pójdzie to będziemy walczyli o miejsca 3-5 ;( musimy wzmocnic skład 5-6 klasowymi zawodnikami wtedy coś osiągniemy w europie....czy Cupiał nie może tego zrozumiec ze najpierw trzeba wyłożyc kase a wyniki przyjda...tylko nie poprzez sciagniecie alemao czy jopa....musimy konkretnie wzmocnic zespol bo jak patrze na tansfery legii to naprawde wygladaja bardzo dobrze...ok jest jeden plus mamy niezlego bramkarza ale co dalej?! odszedl glowa przyjdzie ktos na pewno w jego miejsce ale czy to bedzie wzmocnienie...potrzebujemy 2-3 pomocnikow bo np. taki jirsak nie nadaje sie na europe tylko gora na odre wodzislaw lub polonie bytom...2 napastnikow wypadnie brozek i co bedzie boguski ok ale co dalej....moim zdaniem potrzebujemy wzmocnien i to jak najszybciej bo juz nie dlugo europejskie puchary a przeciez nowi musza sie jako tako zgrac z zespolem....transfery gora do konca czerwca pozniej tylko przygtowania panowie...

To może kibicuj Legii jak tacy świetni są, a poważnie to zadam ci pytanie ilu zawodników odeszło z Legii? Przestańcie marudzić, bo co roku jest to samo, a jakoś o tego mistrza walczymy.
Odpowiedz cytując