|
Z samym stadionem niewiele się już da zrobić, dopracować. Co najwyżej jakieś szczegóły - wzór krzesełek na A/B, rozmieszczenie sektora gości i tego typu sprawy.
Dlatego wydaje mi się, że władze Wisły i SKWK powinni skupić się i lobbować za otoczeniem wokół stadionu, o którym już niektórzy pisali. Wiadomo, że jakimś groszem trzeba by też sypnąć na takie rozwiązania, ale jeśli tego nikt nie zrobi to stadion będzie wyglądał niemal jak te w RPA, gdzie dookoła jest otoczenie, które nijak pasuje do nowoczesnej areny sportowej.
|