Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25453
Stary 19.06.2010, 12:11
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Cleber jak odchodził z Wisły był równorzędnym obrońcą z Marcelo i Głową . Na wiosnę Cleber nie zagrał bo długo leczył kontuzję a to żę Kasperczak wolał dać szansę Jopowi niż Cleberowi to jego decyzja i wiemy jak to się skończyło a Jop zagrał dlatego że dłużej był z treningu. Cleber nie jest młody ale jest profesjonalistą pełną gębą . Jeśli wszyscy nasi piłkarze mieliby takie podejście do swojego zawodu to nie bylibyśmy teraz wicemistrzem . Ja uważam że 36 letni zawodnik może być ostoją naszej obrony i jeśli Cleber będzie grał w pierwszej 11 to jestem pewny że tą ostoją będzie ale nie będę się z Tobą sprzeczał bo to czy będzie mocnym punktem drużyny czy nie okaże się w trakcie rundy jesiennej. Tylko może się tak zdarzyć że przyjdzie do Wisły jakiś młody obrońca ,np. Sadlok czy Glik i za darmo dostanie miejsce w 11 obok Macelo a Clebi będzie musiał grzać ławkę ale to w sumie nie byłoby nic dziwnego ale jeśli o doborze podstawowej 11 decydowałaby klasa piłkarza to coś dziwnie mi się wydaje że Cleber to miejsce by miał.
Cleber to profesjonalista (u nas na forum to wręcz dogmat) ale ja się z tym akurat zgadzam. Ale też pamiętam jak odchodził już miał problemy z szybkością, które wielu nie chce dostrzegać (Dudzic gubiący go na 3 metrach). Teraz nie jest lepiej. I cóż to za pocieszenie że lepszy od Jopa?
Ja mam wątpliwości czy samym "profesjonalizmem" można wygrywać pojedynki biegowe.

Clebiemy to życzę aby zakończył karierę i został naszym skautem
Kimś kto nie wciśnie nam kitu, a w Brazylii jest na pewno sporo dobrych kopaczy którzy jeszcze nie kosztują fortuny bo nie zdążyli się pokazać.

Niech szuka nowych Marcelo dla Nas
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując