Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
Od: 08.2007
Offline
#
25449
19.06.2010, 11:47
co racja to racja, pismaki lubią zmyślać, ale szkoda bo wydaje mi się że prawa obrona byłaby "z głowy" bez zbędnych eksperymentów z jakimś kiepskim racze zagranicznym znakiem zapytania Alemao.
kipers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kipers
Znajdź inne posty napisane przez kipers